Archa Liberec

Centrum pro zvířata v nouzi

Titulní strana Novinky
Aktuality
adopce zvířat

Kvůli větší poptávce jsme se rozhodli pro možnost virtuální adopce. Nejedná se o adopci pejsků, ale o adopci trvale handicapovaných živočichů, kteří zůstávají v naší záchranné stanici. U pejsků stále věříme, že každý z nich může najít nový, lepší domov. Více o adopci se dozvíte zde.

15.3.2013

 
ZŠ Švermova pomáhá opuštěným zvířátkům

ZŠ Švermova v rámci dne otevřených dveří 5.1.2013 uspořádala aktivitu "Cvičení pomáhá", díky které se vybralo pro útulek 1.020,- Kč. Každé dítě se svým rodičem, kteří se zůčastnili aktivit udělali nejen něco pro své zdraví, ale také přispěli pomyslnou desetikorunou na útulek. Sponzorem, který pak pomyslné peníze převedl na ty pravé byla firma COPIA Liberec a její jednatel Luboš Koutník. Všem mnohokrát děkujeme.10.1.2013

 
příspěvek od Nadace ČEZ

29. června došlo k slavnostnímu předání symbolického šeku od Nadace ČEZ
na 200.000,- Kč, ktesek_nadace_cez_malyjpg.jpgré obdržela Zoologická zahrada Liberec pro Centrum ARCHA.
Příspěvek bude věnovaný na vybudování terénní stanice pro výukové programy
a vzdělávací akce pro veřejnost, které jsou v současné době závislé na roz-
marech počasí. Terénní stanice bude sloužit jako zázemí pro školní a předškolní děti.

Foto zapůjčeno ze stránek Nadace ČEZ. 

 
bazárek pro útulek

Žáci 1.-4. třídy a školní družina základní školy z Mnichova Hradiště uspořádali v rámci žákovského projektu: "Pomoc zvířatům v nouzi" charitativní bazárek na podporu Centra ARCHA.
Své práce a výtvory z výtvarné výchovy dražili 24. dubna ve školních prostorách. Bazárek byl určen především pro rodiče a přátele školy. Vybrali přes čtyřitisíce korun, které věnují opuštěným pejskům a kočičkám z libereckého útulku.

Mnohokrát děkujeme.

25.4.2012

 
kampaň "Nakrm psa, zn. SpěcháTo!"

Útulek pro opuštěná zvířata v Centru ARCHA se zapojil do kampaně pořádané inzertním portálem SpěcháTo.cz a Nadací na ochranu zvířat. Za každého nakrmeného psa dostane útulek 25 kg granulí, což je krmivo pro středně velkého psa na 1 měsíc.
Stačí, když dáte každý den hlas svému oblíbenci na stránkách http://spechato.cz/dogsext. Akce probíhá do 15. ledna nebo do nakrmení všech pejsků.

12.1.2012

 
MARS Czech s.r.o.

Děkujeme firmě MARS Czech s.r.o. za dárečky pro pejsky a tentokráte i pro venčitele. Pejskové byli obdarováni žvýkacími pamlsky DENTAstix na čištění zubů. Pánečkové pak pytlíky na pamlsky, píšťalkami a dalšími pomůckami pro soužití se psem - postroje na připoutání psa v autě a "hárací kalhotky pro fenky". Ještě jednou děkujeme.

2.11.2011

 
PŘÍBĚHY Z ARCHY NA INTERNETU
  • Existují ptačí bombardovací letky?
  • Kolik netopýrů se vejde do digestoře?
  • Je možné zachránit dravce obaleného asfaltem?
  • Jsou mezi kachnami krkavčí matky?
  • Máte pocit, že jste na Ještědu viděli polární lišku, a přitom jste nic nepili?

Na inovovaných stránkách naší záchranné stanice pro handicapované živočichy z volné přírody se můžete seznámit s některými zajímavými příběhy, jejichž účastníky jsme se v uplynulých letech stali. Najdete v sekci "Záchranná stanice".


 
Inzerce od majitelů
Vážení návštěvníci našich internetových stránek, v rámci lepší komunikace s veřejností Vám nabízíme další službu, kterou je inzerce zvířat od majitelů. Na našich stránkách Vám zprostředkujeme nabídku psů a kočiček, které nabízí jejich původní majitelé. Centrum pro zvířata v nouzi inzeráty pouze zveřejňuje. Případné převzetí zvířete od majitelů Centrum nezajišťuje, komunikace probíhá pouze mezi původním majitelem (dárcem) a novým zájemcem.
Nabídky inzerátů naleznete v rubrice psi, kočky i u ostatních zvířat.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Další > Konec >>

Strana 5 z 5
fwefe