Archa Liberec

Centrum pro zvířata v nouzi

Titulní strana Novinky
Aktuality
kampaň "Nakrm psa, zn. SpěcháTo!"

Útulek pro opuštěná zvířata v Centru ARCHA se zapojil do kampaně pořádané inzertním portálem SpěcháTo.cz a Nadací na ochranu zvířat. Za každého nakrmeného psa dostane útulek 25 kg granulí, což je krmivo pro středně velkého psa na 1 měsíc.
Stačí, když dáte každý den hlas svému oblíbenci na stránkách http://spechato.cz/dogsext. Akce probíhá do 15. ledna nebo do nakrmení všech pejsků.

12.1.2012

 
MARS Czech s.r.o.

Děkujeme firmě MARS Czech s.r.o. za dárečky pro pejsky a tentokráte i pro venčitele. Pejskové byli obdarováni žvýkacími pamlsky DENTAstix na čištění zubů. Pánečkové pak pytlíky na pamlsky, píšťalkami a dalšími pomůckami pro soužití se psem - postroje na připoutání psa v autě a "hárací kalhotky pro fenky". Ještě jednou děkujeme.

2.11.2011

 
PŘÍBĚHY Z ARCHY NA INTERNETU
  • Existují ptačí bombardovací letky?
  • Kolik netopýrů se vejde do digestoře?
  • Je možné zachránit dravce obaleného asfaltem?
  • Jsou mezi kachnami krkavčí matky?
  • Máte pocit, že jste na Ještědu viděli polární lišku, a přitom jste nic nepili?

Na inovovaných stránkách naší záchranné stanice pro handicapované živočichy z volné přírody se můžete seznámit s některými zajímavými příběhy, jejichž účastníky jsme se v uplynulých letech stali. Najdete v sekci "Záchranná stanice".


 
Inzerce od majitelů
Vážení návštěvníci našich internetových stránek, v rámci lepší komunikace s veřejností Vám nabízíme další službu, kterou je inzerce zvířat od majitelů. Na našich stránkách Vám zprostředkujeme nabídku psů a kočiček, které nabízí jejich původní majitelé. Centrum pro zvířata v nouzi inzeráty pouze zveřejňuje. Případné převzetí zvířete od majitelů Centrum nezajišťuje, komunikace probíhá pouze mezi původním majitelem (dárcem) a novým zájemcem.
Nabídky inzerátů naleznete v rubrice psi, kočky i u ostatních zvířat.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Další > Konec >>

Strana 5 z 5
fwefe